About my blog / O mojom blogu


My blog is about the plastic kits, building and/or comparing similar kits, pros and cons of particular ones, available accessories/sets and possible upgrading. I like your feedback, so do not hesitate to comment – you can share your own opinions, experiences, practices and hints, every good advice is welcome. Also any useful reference photographs or links are highly valued by every modeller, so you can share them here.
How to find particular articles: Please select the desired Category – use the Categories dropdown menu (placed in the right Column top) or use the Site Map Page (placed far right, within the black bar,  just under the Header picture).


Môj blog je o plastikových modeloch, stavaní a/alebo porovnávaní na seba podobných modelov, o pozitívach a negatívach jednotlivých modelov, dostupných doplnkoch/setoch a možných vylepšeniach. Mám rád spätnú väzbu, preto neváhajte písať svoje komenty – môžete zdieľať vlastné názory, skúsenosti, postupy a tipy, každá dobrá rada je vítaná. Každý modelár si vysoko cení aj podklady – fotografie a odkazy, takže tie tu môžete tiež zdieľať.
Ponúkam Vám aj možnosť predať, kúpiť alebo vymeniť si modely v miniburze. Keď mi pošlete mailom na marcel@hobbyart.sk stručný popis modelu najlepšie s fotografiou a Vaše meno resp. nick a kontakt, Váš inzerát bezplatne zverejním v kategórii burza modelov. Miniburzu robím bez nároku na províziu. Zatiaľ je určená len pre slovenských modelárov kvôli relatívne vysokému poštovnému do/zo zahraničia v porovnaní s cenou modelov z druhej ruky. V miniburze je zatiaľ len zopár položiek, viď: Kategórie/Sloven-sky/Burza modelov.
Ako nájsť jednotlivé články: Vyberte si želanú kategóriu – pomocou roletky Kategórie (je v pravom stĺpci úplne hore) alebo použite Prehľad stránky (je v čiernom páse pod titulným obrázkom úplne vpravo).

Leave a Comment / Pridať komentár